:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
:: English Section
P فرهنگ شهروندی
شهروند آسمان هفتم انتخاب می شود

طرح شهروند آسمان هفتم به منظور انتخاب شهروند نمونه و با هدف آشنایی شهروندان با حقوق و تکالیف شهروندی بر پایه مبانی اسلامی اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران ، محسن پیرهادی با اعلام این خبر افزود : از آنجا که شعبان ماه پیامبر اعظم (ص) ، است ، معاونت امور اجتماعی شهرداری منطقه 7 با شعار "ای پیامبر رحمت از ماهت به من ببخش " اقدام به برگزاری طرح شهروند آسمان هفتم می کند.

وی با تاکید بر اینکه موضوع این طرح انتخاب شهروند نمونه از نگاه پیامبر اعظم (ص) است تصریح کرد : در این طرح ضمن نهادینه کردن فرهنگ اسلامی سعی می شود شهروندان با حقوق و تکالیف بیشتر آشنا شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از توزیع 30 هزار نسخه فراخوان طرح در سطح منطقه و شهر خبرداد و افزود : شهروندان می توانند آثار خود را در قالب شعر ، مقاله ، دست نوشته و یا نامه کوتاه در خصوص آداب حسنه پیامبر (ص) از قبیل احترام به همسایه ، پاکیزگی فردی و اجتماعی ، گذشت و فداکاری ، احترام به والدین ، امانتداری و درستی ، به صندوق پستی 654-15875 ارسال کنند.

وی خواستار ارسال آثار تا تاریخ 12 شهریور شد و افزود : مراسم اختتامیه 16 شهریور از ساعت 30/19 تا 22 در موزه قصر در خیابان معلم برگزار می شود .

پیرهادی در خاتمه جوایز این طرح را شامل کمک هزینه سفر حج ، کمک هزینه سفر سوریه ، مشهد مقدس و 110 جایزه نفیس دیگر دانست.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری