:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
:: English Section
P فرهنگ شهروندی
برگزاری ده ها کارگاه مختلف فرهنگی و آموزشی برای شهروندان محله تهرانپارس

به همت اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری ناحیه 5 ، ده ها کارگاه آموزشی برای گروه های مختلف سنی در محله تهرانپارس برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، شهردار ناحیه 5 با اعلام این خبر گفت : به منظور ارتقای سلامت و سطح دانش شهروندان و ارتقای سطح کیفی زندگی خانواده ها ، کارگاه های مختلفی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، مراکز فرهنگی و خانه های سلامت برگزار می شود .

مهندس مهری گفت : برپایی کارگاه مهارتهای زندگی برای کودکان و نوجوانان گروه سنی9 تا 15 سال در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوعات مهارت های خودآگاهی ، مقابله با استرس ، مقابله با خشم ، چگونگی تصمیم گیری های مناسب ، روابط موثر و تاثیر گذار در تفکرهای انتقادی به حاضرین یکی از این کارگاه های آموزشی است .

وی افزود : برگزاری کارگاه آموزشی آرتوروز و دردهای مفصلی در خانه سلامت شهید باقری به منظور بالا بردن سطح آگاهی شهروندان محدوده تهرانپارس از دیگر کارگاه های آموزشی است که در آن توسط پزشک حاذق برای حاضرین در کلاس ، چگونگی و علائم شناخت بیماری آرتوروز و دردهای مفصلی و راههای پیشگیری و درمان بیماری ، آموزشهای لازم ارائه می شود.

مهری گفت : در این راستا کارگاهی نیز جهت آشنایی شهروندان با بیماریهای قلبی و عروقی و علائم این بیماری در خانه سلامت تهرانپارس با همکاری پزشکان برگزار می شود و در آن علائم بیماریهای قلبی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود .

شهردار ناحیه 5 در پایان به برگزاری کارگاه های مهارت ارتباطی بین زوج ها در خانه سلامت اشاره کرد و گفت : این کارگاه نیز با هدف نحوه شناخت هر چه بیشتر زوج ها از یکدیگر و تست های مقیاس سازگاری زناشویی در خانه سلامت تهرانپارس در حال برگزاری است .Bookmark and Share

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری