:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
:: English Section
P فرهنگ شهروندی
تجهیز تمامی ایستگاه‌های اتوبوس به نقشه‌های جدید راهنمای منطقه

معاون طرح و برنامه سازمان زیبا سازی شهر تهران گفت : تمامی ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران تا پایان سال به نقشه‌های جدید راهنما مجهز می‌شوند.

مهندس لاله کاظمی در گفتگو با روابط عممومی شهرداری تهران با بیان این مطلب اظهار داشت : این نقشه‌ها شامل نقشه راهنمای منطقه ، خطوط شبکه اتوبوسرانی منطقه و محل ایستگاه‌ها ، امکانات منطقه مانند بیمارستان ، هتل ، ایستگاه‌های آتش نشانی ،‌مراکز تجاری و تفریحی ، ایستگاه‌های مترو و.. است.

وی با اشاره به اینکه نقشه هایی که در گذشته در ایستگاه‌ها نصب شده بود فقط نقشه منطقه و ایستگاه اتوبوس را نشان می‌داد افزود : در 6 ماهه دوم سال گذشته مراحل تهیه نقشه‌های جدید آغاز شد و تاکنون حدود 1000 ایستگاه به نقشه‌های جدید مجهز شده‌اند.

کاظمی ادامه داد : تجهیز 1000 ایستگاه دیگر به نقشه‌های جدید نیز تا پایان سال انجام می‌شود.

معاون طرح و برنامه سازمان زیبا سازی با بیان اینکه نقشه‌های راهنما در دو طرف ایستگاه نصب می‌شود خاطر نشان کرد : هم اکنون نقشه‌های جدید نصب شده در ایستگاه به زبان فارسی است اما بعد ازاین در 1000 ایستگاه باقی مانده ، یک جهت نقشه به زبان فارسی و جهت دیگر آن به زبان انگلیسی خواهد بود.

معاون طرح و برنامه سازمان زیبا سازی اظهار داشت : این نقشه‌ها از جنس لمینیت بوده و داخل محفظه شیشه‌ای نصب می‌شوند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

وی در خصوص به روز کردن اطلاعات نقشه‌های راهنمای ایستگاه‌های اتوبوس گفت : بعد از نصب نقشه در تمامی 2 هزار ایستگاه اتوبوس ، نگهداری و عملیات به روز رسانی آنها انجام خواهد شد.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری